• Ana Sayfa
  • Ev Temizliği
  • Ofis Temizliği
  • İnşaat Sonrası Temizlik
  • Halı & Koltuk Yıkama
  • Hakkımızda
  • İletişim & Teklif Al
İzmir Karşıyaka Temizlik Şirketi
Advertisement
  • Ana Sayfa
  • Ev Temizliği
  • Ofis Temizliği
  • İnşaat Sonrası Temizlik
  • Halı & Koltuk Yıkama
  • Hakkımızda
  • İletişim & Teklif Al
No Result
View All Result
  • Ana Sayfa
  • Ev Temizliği
  • Ofis Temizliği
  • İnşaat Sonrası Temizlik
  • Halı & Koltuk Yıkama
  • Hakkımızda
  • İletişim & Teklif Al
No Result
View All Result
İzmir Karşıyaka Temizlik Şirketi
No Result
View All Result
Home Karşıyaka Temizlik

İzmir Ev Temizliği | Kurumsal, Güvenilir & Detaylı Ev Temizleme Hizmeti

Karşıyaka Ev Temizliği yazar: Karşıyaka Ev Temizliği
Ağustos 20, 2026
in Karşıyaka Temizlik
0
0
SHARES
0
VIEWS
Share on FacebookShare on Twitter

Modern yaşamın getirdiği yoğun iş temposu, günlük koşturmacalar ve ailevi sorumluluklar ev işlerine yeterli vakit ayırmayı zorlaştırabilir. Evinizin her zaman hijyenik, ferah ve düzenli olmasını sağlamak için profesyonel izmir ev temizliği çözümleri en büyük yardımcınızdır. Karşıyaka, Mavişehir, Bostanlı, Bornova, Buca, Bayraklı ve İzmir’in tüm merkez ilçelerinde sunduğumuz kurumsal temizlik hizmetlerimizle, evlerinizi tepeden tırnağa ışıl ışıl hale getiriyoruz.

Profesyonel İzmir Ev Temizliği Randevu Hattı

Işıl ışıl evler, derinlemesine hijyen ve buharlı ev temizliği için kurumsal ekibimize hemen ulaşın!

📞 +90 544 107 57 87
💬 WhatsApp İletişim

İzmir ev temizliği detaylı hijyen hizmeti

1. Kurumsal İzmir Ev Temizliği Hizmetimizin Kapsamı

Evinizin büyüklüğü veya mimari yapısı ne olursa olsun, uzman ekibimiz tarafından uygulanan izmir ev temizliği süreci belirli bir disiplin ve hijyen kontrol listesi çerçevesinde yürütülür. Temizlik esnasında kullanılan tüm malzeme ve ekipmanlar en yüksek kalite standartlarına sahiptir.

  • Mutfak Detaylı Temizliği: Mutfak dolaplarının içi ve dışı silinir. Fırın, ocak, davlumbaz ve aspiratör filtrelerindeki yağa batmış katmanlar doğal ve etkili yağ çözücülerle temizlenir. Tezgah ve evyeler dezenfekte edilir.
  • Banyo ve Tuvalet Dezenfeksiyonu: Duşakabin camları, kireçleşmiş armatürler ve fayans aralarındaki derz dolguları 160 derece buhar gücüyle bakteri ve küflerden arındırılır. Klozet ve lavabolar sterilize edilir.
  • Salon ve Odaların Hijyeni: Mobilyaların, sehpaların, avizelerin, petek arkalarının ve kapı kasalarının tozu alınır. Zemin kaplamaları (parke, mermer, seramik) cinsine uygun yüzey parlatıcılarla silinir.
  • Cam ve Doğrama Temizliği: İç ve dış cam yüzeyler, pimapen çerçeveler ve sürgü rayları iz bırakmayan mikrofiber bezler ve çekpas tekniği ile lekesizce parlatılır.

2. Neden Profesyonel İzmir Ev Temizliği Tercih Edilmeli?

Standart ev temizliği rutinleri yüzeysel tozları alabilir ancak halı ve koltuk süngerlerine yerleşen toz akarları (mite), banyodaki derz küfleri ve mutfaktaki yanmış yağlar derinlemesine temizlik gerektirir. Düzenli alacağınız profesyonel izmir ev temizliği hizmetinin sunduğu avantajlar şunlardır:

1. Zaman ve Enerji Tasarrufu: Hafta sonunuzu saatlerce temizlik yapmaya harcamak yerine sevdiklerinizle kaliteli zaman geçirirsiniz.
2. Sağlıklı Yaşam Alanları: Anti-bakteriyel solüsyonlar ve buharlı temizlik makineleri sayesinde evinizdeki alerjen oranı %99 oranında düşer.
3. Eşyaların Ömrünün Uzaması: Doğru temizlik malzemeleri ahşap, doğal taş ve kumaş yüzeylerin dokusunu korur.

3. Farklı Ev Türlerine Özel Temizlik Çözümleri

Firmamız İzmir genelinde farklı konut ihtiyaçlarına yönelik özelleştirilmiş hizmet seçenekleri sunar. izmir ev temizliği paketlerimiz şunları kapsar:

  • Boş Ev ve Taşınma Öncesi Temizlik: Yeni satın alınan veya kiralanan evlerin taşınmadan önce tepeden tırnağa dezenfekte edilmesi.
  • İnşaat ve Tadilat Sonrası Temizlik: Boya, alçı, harç ve yoğun inşaat tozlarının zeminlere zarar verilmeden jiletli aparatlarla kazınarak temizlenmesi.
  • Eşyalı ve İkamet Edilen Ev Temizliği: Günlük yaşam devam ederken mobilyalar ve tekstil yüzeyleri korunarak yapılan periyodik temizlik.
  • Villa ve Müstakil Konut Temizliği: Yüksek tavanlı, çok katlı ve verandası olan geniş yaşam alanlarının kalabalık kadro ile aynı gün teslim edilmesi.

4. Temizlik Esnasında Kullanılan Ürün Standartlarımız

Hizmet kalitemizin temeli, insan sağlığına ve evcil hayvan dostlarımıza zarar vermeyen çevre dostu ürün seçimine dayanır. izmir ev temizliği uygulamalarımızda pH nötr yüzey temizleyiciler, bitkisel esaslı yağ çözücüler ve mikro-statik fiber bezler kullanılır. Çapraz bulaşmayı engellemek adına banyo, mutfak ve genel alan bezleri kesinlikle birbirine karıştırılmaz.

💡 Kurumsal Ev Temizliği Tavsiyesi

Düzenli aralıklarla alacağınız profesyonel ev temizlik hizmetleri, evinizdeki bakteriyel yükü yok eder, mobilyalarınızın ömrünü uzatır ve sevdiklerinize sağlıklı yaşam ortamları sunar.

5. İzmir Ev Temizliği Fiyatları Nasıl Belirlenir?

izmir ev temizliği fiyatlarımız evin oda sayısı (1+1, 2+1, 3+1, 4+1 veya Villa), oda durumu (eşyalı veya boş), inşaat sonrası olup olmaması ve istenen ekstra hizmetlere (buharlı koltuk yıkama, balkon yıkama vb.) göre şeffaf bir şekilde hesaplanır. Bütçenize en uygun fiyat teklifi için bizi her zaman arayabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Ev temizliği kaç saat sürer?
Evin büyüklüğüne bağlı olarak 3+1 standart bir dairenin detaylı temizliği 2-3 kişilik uzman ekibimizle ortalama 5-7 saat sürer.

Temizlik malzemelerini siz mi getiriyorsunuz?
Evet, tüm profesyonel temizlik malzemeleri, buhar makineleri, vakumlar ve mikrofiber bezler ekibimiz tarafından adrese getirilmektedir.

Profesyonel İzmir Ev Temizliği Randevu Hattı

Işıl ışıl evler, derinlemesine hijyen ve buharlı ev temizliği için kurumsal ekibimize hemen ulaşın!

📞 +90 544 107 57 87
💬 WhatsApp İletişim

İzmir Ev Temizliği Sürecinde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Temizlik sürecinin sorunsuz geçmesi ve en yüksek hijyen standartlarının elde edilmesi için hem müşterilerimizin hem de ekiplerimizin dikkat ettiği temel kriterler bulunmaktadır. izmir ev temizliği hizmeti alırken göz önünde bulundurmanız gereken başlıca hususlar:

  • Yüzey Malzemesine Uygun Ürün Seçimi: Mermer zeminlerde asidik temizleyiciler (sirke, tuz ruhu) asla kullanılmamalıdır. Ahşap parkeler nemli bırakılmamalı, cila koruyucu solüsyonlarla silinmelidir.
  • Kişisel Eşyaların Muhafazası: Temizlik öncesinde ziynet eşyaları, nakit para ve hassas evraklar güvenli alanlara kaldırılmalıdır. Kurumsal izmir ev temizliği prensiplerimizde personel güvenliği esas olmakla birlikte bu tedbir huzurunuzu artırır.
  • Oda Oda Temizlik Sıralaması: Temizliğe en ıslak ve yoğun hijyen gerektiren banyo ile mutfaktan başlanmalı, en son salon ve yatak odalarının tozu alınarak zeminler yıkanmalıdır.
  • Havalandırma ve Kurutma: Silinen koltuklar, halılar ve zeminler ortam havalandırılarak kurumaya bırakılmalıdır. Yeterince havalandırılmayan alanlarda nem kokusu oluşabilir.

İzmir Ev Temizliği Haftalık Kontrol ve Hijyen Çizelgesi

Evinizdeki ferahlığı uzun süre korumak için uygulayabileceğiniz pratik kontrol tablosu:

Ev Bölgesi Profesyonel Temizlik İşlemi Önerilen Periyot
Mutfak Dolapları & Ocak Yağ Arındırma & Buharlı Dezenfeksiyon 15 Günde 1 Kez
Banyo & Duşakabin Derzleri Kireç Sökümü & 160° Buhar Sterilizasyonu Haftada 1 Kez
Koltuk & Halı Dokusu Yüksek Vakumlu Yıkama & Mite Temizliği 6 Ayda 1 Kez
Cam & Doğramalar Çekpas Tekniği & İz Bırakmayan Silme Ayda 1 Kez

Doğru periyotlarla alacağınız profesyonel izmir ev temizliği desteği ile yaşam kalitenizi artırabilir, evinizde her zaman hijyenik bir atmosphere sahip olabilirsiniz.

Previous Post

Cam ve Aynalarda İz Bırakmadan Parlatma Yöntemleri | İzmir Ev Temizliği İpuçları

Next Post

İzmir Ev Temizlik Şirketleri | Profesyonel Temizlik Firması Seçim Rehberi

Karşıyaka Ev Temizliği

Karşıyaka Ev Temizliği

İzmirin tüm ilçelerine hizmet veren temizlik firması. Detaylar için iletişim numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Next Post

İzmir Ev Temizlik Şirketleri | Profesyonel Temizlik Firması Seçim Rehberi

Bir yanıt yazın Yanıtı iptal et

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  • Ana Sayfa
  • Ev Temizliği
  • Ofis Temizliği
  • İnşaat Sonrası Temizlik
  • Halı & Koltuk Yıkama
  • İletişim
  • Teklif Al

© 2026 İzmir Karşıyaka Temizlik Şirketi - Tüm Hakları Saklıdır.

No Result
View All Result
  • Ana Sayfa
  • Ev Temizliği
  • Ofis Temizliği
  • İnşaat Sonrası Temizlik
  • Halı & Koltuk Yıkama
  • Hakkımızda
  • İletişim & Teklif Al

© 2026 İzmir Karşıyaka Temizlik Şirketi - Tüm Hakları Saklıdır.